پلاگین نویسی و توسعه امکانات

توسعه امکانات ، ماژول نویسی ، پلاگین نویسی و توسعه وب سایت های PHP

گروه برنامه نویسی شرکت طراحی سایت آواتار آماده توسعه وب سایت ها و برنامه نویسی امکانات مورد نیاز شما می باشد. تیم ما بر روی تمام CMS های برنامه نویسی شده با PHP از قبیل وردپرس (Wordpress) ، جوملا ( Joomla ) و یا وب سایت های برنامه نویسی اختصاصی فریم ورک های لاراول (Laravel - The PHP Framework) ، زند ( Zend Framework) ، و یی (Yi Framework) توان برنامه نویسی و توسعه وب سایت با امکانات مورد نیاز شما را دارد.

 

پلاگین نویسی و توسعه امکانات وردپرس Wordpress

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم ها برای طراحی وب سایت می باشد که امکانات و افزونه های فراوانی برای این سیتم مدیریت محتوا توسط تیم های توسعه نرم افزار متعدد در سراسر دنیا برنامه نویسی و توسعه داده شده است اماً گاهاً ممکن است شما امکان خاصی را نیاز داشته باشید و یا نیاز به اعمال تغییراتی در یک پلاگین داشته باشید و بخواهی سفارشی سازی انجام دهید. تیم توسعه و برنامه نویسی آواتار هر امکانی را برای شما برنامه نویسی  هر تغییری را اعمال خواهد کرد.

 

پلاگین نویسی و توسعه امکانات جوملا Joomla

سیستم مدیریت محتوای جوملا نیز یکی از محبوب ترین سیستم ها برای طراحی وب سایت می باشد که پیچیدگی های خاص و برتری هایی را نیز دارد برای مثال جوملا کاملاً شی گرا ( MVC ) برنامه نویسی شده است که این یکی از محاسن بزرگ جوملاست و البته کار هم تخصصی تر میشه و برای توسعه برنامه نویس باید دانش برنامه نویسی شی گرا داشته باشد. تیم توسعه و برنامه نویسی آواتار هر امکانی را برای شما برنامه نویسی کامپوننت جوملا ، ماژول نویسی جوملا و پلاگین نویسی جوملا هر تغییر و توسعه ای را اعمال خواهد کرد.

 

توسعه و برنامه نویسی فرم ورک های لاراول ، زند و یی

شرکت آواتار برای هر وب سایت PHP بیسی توان توسعه دارد ، اگر وب سایت شما با فریم ورک های محبوب لاراول ، یی و زند برنامه نویسی شده است ما برای هر توسعه و تغییراتی به شما خدمات کاملاً تخصصی دولوپ ارائه خواهیم نمود.

 

گوگل ادوردزگوگل ادز تبلیغ در گوگل

یکی از موثر ترین راه های تبلیغات آنلاین تبلیغ در گوگل یا گوگل ادوردز است ، شرکت آواتار با بهترین قیمت در بین رقبا خدمات تبلیغ در گوگل ( ادز ) با ایجاد کمپین های هدفمند و تحقیق شده را ایجاد و ارائه می نماید.

گوگل ادز

سئوسئو بهینه سازی سایت

سئو یک سرمایه گزاری بلند مدت پر بازده است ، مشتریان شما در گوگل به دنبال شما می گردند پس تمام شرایطی که برای این رقابت نیاز دارید تا در بالاترین نتایج جستجوهای گوگل باشید ما ایجاد می کنیم و کسب و کار شما را با بهینه سازی سایت زیر و رو خواهیم کرد.

سئو سایت

پشتیبانی سایتخدمات پشتیبانی وب سایت

شرکت ما با تشکیل تیمی حرفه ای جهت تولید محتوا سئو شده می تواند خدمات تولید محتوا در وب سایت و شبکه های اجتماعی و همچنین پشتیبانی فنی وب سایت بر روی وب سایت و سئو سایت شما فعالیت کند که پکیج هایی معین برای خدمات پشتیبانی خدمت شما ارائه می نمائیم.

پشتیبانی وب سایت