آواتار وب (هدف پردازش کارن) آدرس شرکت

تهران- خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، کوچه ساوجی نیا، پلاک 85، واحد 2

کد پستی

1531713113

تماس با ما

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18

پنجشنبه ها 9 صبح الی 15

88558103 (021)

88520791 (021)

2598804 0912

ما را اینجا پیدا کنید
محتوا پادشاه است
معرفی محتوا پادشاه است

بازاریابی محتوا

چند مدت پیش عنوان "محتوا پادشاه است" شدیداً بین بچه های تولید محتوا و تجارت الکترونیک وایرال شدش و علتش اهمیت محتوا روی بازاریابی ابزارهایی مثل وب سایت و شبکه های اجتماعی بود. محتوای سایت برای گوگل خیلی مهمه و بر این اساس فیلترها یا الگوریتم های متعددی را تعریف کرده تا رتبه مناسب را بر اساس کیفیت محتوا به وب سایت شما اختصاص دهد.

بنابراین محتوا نویسی و تولید محتوا شرایطی از قبیل نگارش و شیوایی نوشته، چگالی تکرار و رتبه بندی کلیدواژه های متن، انتخاب درست کلیدواژه برای هر صفحه، لینک سازی داخلی، انتساب تگ های هدینگ برای سئو قدرتمند و همچنین اطلاع رسانی کامل و جامعی را در اختیار کاربران قرار دهید که البته مفهوم نهایی کلیه الگوریتم های گوگل برای سئو معرفی بهترین محتوا به جستجوگران است.

وب سایت تولید محتوا

تولید محتوا سایت (خدمات، محصولات، وبلاگ و...)

محصولات و خدمات شما نیاز به محتوایی قدرتمند جهت ارائه اطلاعات فنی و تخصصی و همچنین جذب و ترقیب مخاطبان دارد، تیم تولید محتوای آواتار با در نظر گرفتن اصول سئو و هدف رسیدن محتواهای درج شده به نتایج جستجوی مرتبط در صفحه اول گوگل تمام تلاش خود را می کند تا به طور تخصصی بهترین محتوا را تدوین کند.
تولید محتوا در آواتار محدود به نوشتار نیست و سئو سازی محتوا مثل لینک سازی، هدینگ های عناوین، چگالی کلید واژه ها و اصول اصلی سئو محتوا نیز رعایت می شود و تلاش بر نوشتار محتوا هم راستای کلیدواژه های نیاز محور است، کلیدواژه های نیاز محور به کلماتی گفته می شود که کاربر به قصد خرید یا دریافت خدمات در گوگل سرچ می کتد و نه به صرف کسب اطلاعات.

محتوای اطلاع رسانی مثل دانشنامه ها، آموزش ها و هر محتوایی که کاربران برای دریافت اطلاعات در گوگل سرچ می کنن بهترین ابزار برای افزایش بازدید سایت و لینک سازی مفید به محتواهای اصلی و نیاز محور وب سایت هستش، همچنین رقابت داخل کلیدواژه های علمی اصولاً کمتر است و راحت تر به صفحه اول گوگل خواهند رسید تولید محتوا فقط دانش نیست باید هوشمندانه و تجربی انجام شود که در سریع ترین زمان ممکن وب سایت شما مرجع مفید برای موضوعات تخصصی شما باشد.

همانطور که گفته شد محتوا شریان اصلی حیات و رشد رسانه ها و وب سایت شما خواهد بود.

تولید محتوا سایت
تولید محتوا اینستاگرام
اینستاگرام برندینگ و رشد پیج کاری شما

تولید محتوا اینستاگرام

اینستاگرام در ایران محبوب‌ترین و پر استفاده ترین شبکه اجتماعی است، این یعنی اینستاگرام محبوب ترین و پر مخاطب ترین رسانه در ایران است و روزانه کاربران ایرانی مدت زمان زیادی را در این شبکه سپری می‌کنند، حتی در کل جهان هم بعد از فیسبوک و یوتوب اینستاگرام سومین شبکه اجتماعی پر مخاطب جهان است بنابراین بهترین رسانه جهت برند سازی و جذب مخاطب حداقل در ایران اینستاگرام است.

زمانی که رسانی‌ای تا این حد پر مخاطب است و بهترین ابزار برای برندینگ، بازاریابی و جذب مخاطب نیاز به تولید محتوای با کیفیت اینستاگرام مطرح می گردد، وابسطه به اندازه سازمان و بازار شما نیاز است این کار تخصصی و حرفه‌ای توسط شخص یا اشخاص متخصص انجام گردد.

تیم تولید محتوا اینستاگرام آواتار وب

زمانی صحبت از تیم میشه که برای موضوعی نیاز به تخصص های متعدد باشد، تیم تولید محتوای آواتار وب متشکل از گرافیست، نویسنده و ویراستار، ادمین حرفه‌ای و همچنین مدیر دیجیتال مارکتینگ جهت برنامه ریزی و مسیر دهی به تیم است.

ما در آواتار وب اول از همه پیج شما و رقبایتان را آنالیز می کنیم، مزایا و معایب را استخراج و شروع به طرح ریزی می کنیم، زمانبندی آپلود پست‌ها، برنامه ریزی تولید محتوا، اتود زنی و مشخص کردن قالب گرافیکی طبق استراتژی موضوعات و شروع به کار. بچه های تولید محتوا اینستاگرام اول هر هفته برای پیج ها به مدیر دیجیتال مارکتینگ موضوعات پست هفتگی ارائه می کنن و پس از بررسی موضوعات تائید شده در صورت خواست کارفرما می بایست به تایید کارفرما رسد تا در لیست کار هفته قرار گیرد سپس طبق برنامه تولید محتوا شده و محصول نهایی در اختیار ادمین پیج قرار می گیرد.
ادمین مسئولیت زیاد و نقش مهمی در رشد پیج، افزایش مخاطب و رضایت مخاطبین دارد که در بخش بعدی و ادامه این صفحه مسئولیت های ادمین پیج اینستاگرام را در آواتار وب شرح می دهیم.

ادمین پیج ادمین اینستاگرام

ادمین پیج اینستاگرام، مدیریت و تبادل

ادمین پیج اینستاگرام نقش راهبر و رشد و افزایش فالور واقعی اینستاگرام را دارد، ادمین پیج جدای بحث آپلود محتوا، هشتگ گذاری درست، پاسخ‌دهی به کامنت ها و دایرکت ها باید طبق برنامه در بهترین ساعات برنامه ریزی شده پست‌های شما را آپلود کند. طبق برنامه ریزی‌ای که مشاور دیجیتال مارکتینگ تدوین نموده است قبل و بعد از آپلود پست ها مطابق برنامه در هشتگ ها و پست های مربوطه شروع به تبادل (لایک و کامنت گذاری) و توسعه شبکه تبادل می کند که این امر خوراک و پروتئین رشد طبیعی و سریع پیج شما می شود.
موضوع تبادل و ایجاد شبکه تبادل و توسعه آن وابسته به نوع قرارداد ممکن است بیشتر از یک بار در روز انجام شود.

ادمین اینستاگرام
مشاور، راهبر و مدرس تیم شما می شویم

مشاور دیجیتال مارکتیگ و تیم تولید محتوای سایت و اینستاگرام

طبق تجربه به دست آماده شرکت‌های بزرگ ترجیح می‌دهند کلیه تیم‌های کاری مستقر در شرکت باشند یا از نیروی کار فعلی برای مدیریت و تولید محتوای سایت و اینستاگرام استفاده کنند. ما در آواتار وب نوعی قرارداد همکاری تحت عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ داریم که این قرارداد ممکن است بزرگتر از مبحث تولید محتوا باشد و مشاور شما مسئولیت‌های بیشتری از قبیل مشاوره تبلیغات، متون و محتوای تبلیغات، ایده پرداز نوع گرافیک، تحلیل بازار و شناخت راهکارهای مفید تر تبلیغات در کنار تیم یا تیم‌های سازمان شما باشد.

طبق قرارداد مشاور دیجیتال مارکتینگ، برندینگ و تولید محتوای ما با سازمان شما اول از همه تیم ها، توانایی‌های موجود یا لازم به استخدام تحلیل و بررسی می گردد. سپس برنامه ریزی تولید محتوا و بازاریابی تدوین می شود و طبق برنامه مسئولیت ها به افراد تفهیم و برنامه کاری ارائه می‌گردد. تولید کنندگان محتوا و ویراستار طبق نیاز آموزش داده شده و ادمین پیج زیر نظر مشاور شروع به کار می کند.
حداقل هفته ای یک بار جهت ارائه پلن کاری، تحلیل کار انجام شده و مشورت با تیم شما مشاور در محل شرکت شما با اعضای تیم جلسه ای خواهد داشت و نتیجه کار انجام شده به صورت هفتگی و ماهانه به همراه آنالیز ها و گزارشات پیشرفت خدمت مدیریت محترم مکتوب ارائه می گردد.

در کنار شما هستیم

به مشاوره نیاز دارید؟
کارشناسان ما در خدمت شما هستند

اطلاعات تماس با ما
با ما تماس بگیرید 8103 8855 (021)