آدرس شرکت

تهران- خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، کوچه ساوجی نیا، پلاک 85، واحد 2

کد پستی

1531713113

تماس با ما

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18

88558103 (021)

88520791 (021)

88520792 (021)

ما را اینجا پیدا کنید
معرفی

بازاریابی محتوا

چند مدت پیش عنوان "محتوا پادشاه است" شدیداً بین بچه های تولید محتوا و تجارت الکترونیک وایرال شدش و علتش اهمیت محتوا روی بازاریابی ابزارهایی مثل وب سایت و شبکه های اجتماعی بود. محتوای سایت برای گوگل خیلی مهمه و بر این اساس فیلترها یا الگوریتم های متعددی را تعریف کرده تا رتبه مناسب را بر اساس کیفیت محتوا به وب سایت شما اختصاص دهد. بنابراین محتوا نویسی و تولید محتوا شرایطی از قبیل نگارش و شیوایی نوشته، چگالی تکرار و رتبه بندی کلیدواژه های متن، انتخاب درست کلیدواژه برای هر صفحه، لینک سازی داخلی، انتساب تگ های هدینگ برای سئو قدرتمند و همچنین اطلاع رسانی کامل و جامعی را در اختیار کاربران قرار دهید که البته مفهوم نهایی کلیه الگوریتم های گوگل برای سئو معرفی بهترین محتوا به جستجوگران است.

وب سایت

تولید محتوای سایت (مقاله، خبر و...)

محتواهای اطلاع رسانیمثل دانشنامه ها، آموزش ها و هر محتوایی که کاربران برای دریافت اطلاعات در گوگل سرچ می کنن بهترین منبع برای افزایش بازدید سایت و حجم محتواهای وب سایت هستش، همچنین رقابت داخل کلیدواژه های اصلی این محتواها اصولاً کمه و به راحتی میرسن به صفحه اول گوگل تولید محتوا فقط دانش نیست باید هوشمندانه و تجربی انجام بشه که بعد از مدتی وب سایت شما مرجع مفیدی در موضوع خودش باشه.
همانطور که میدانید بروزرسانی محتوا عامل موثری برای سئو خواهد بود و وب سایت شما یک سایت خدماتی هستش تولید محتوای دانشنامه، مقاله و خبر شریان حیاتی سئو وب سایت شما خواهد بود

محصولات

آپلود محصول و تولید محتوا مطابق سئو

پست و استوری

تولید محتوا اینستاگرام

Engagement

افزایش نرخ تبادل