آدرس شرکت

تهران- خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، کوچه ساوجی نیا، پلاک 85، واحد 2

کد پستی

1531713113

تماس با ما

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18

88558103 (021)

88520791 (021)

88520792 (021)

ما را اینجا پیدا کنید
خدمات

طراحی سایت در آواتار

شرکت هدف پردازش کارن با نام تجاری آواتار وب ذاتاً یک شرکت طراحی و توسعه وب سایت بر پایه زبان برنامه نویسی PHP است، ما در ارائه خدمات طراحی وب سایت شما را محدود به سیستم مدیریت محتوای خاصی نمیکنیم و تیم ما جزو انگشت شمار تیم های طراحی سایت کشور است که همزمان پروژه های فعال خود را بنابر بررسی و پیشنهاد به کارفرما و یا انتخاب کارفرمایان بر بستر سیستم های مدیریت محتوای Open Sorce جوملا و وردپرس و یا پروژه های حرفه‌ای لاراول که از ابتدا کاملاً اختصاصی کدنویسی می کنیم قادر به اجرای پروژه شما می باشد.

php

طراحی سایت اختصاصی
PHP لاراول

طراحی وب سایت یا وب اپلیکیشن شما از ابتدا کاملاً اختصاصی مطابق نیازها، هویت برند و گرافیک مورد نظر شما طراحی می گردد که امکان توسعه در آینده بدون هیچ محدودیتی دارا می باشد.

Icon Images
Shape Images

طراحی سایت وردپرسی

طراحی وب سایت های اقتصادی شرکتی یا فروشگاهی با قالب های معتبر و معروف وردپرسی از قبیل وودمارت، انفولد و هر قالبی که مورد تایید شما باشد.

Icon Images
Shape Images

طراحی سایت جوملایی

مزیت جوملا کدنویسی با معماری MVC است، طراحی وب سایت شرکتی و فروشگاهی با قالب گرافیکی اختصاصی و هر توسعه ای که در آینده داشته باشید قابلیت اجرا داریم.

سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

وب سایت های شرکتی عموماً جهت معرفی شرکت، خدمات و محصولات تولیدی یا بازرگانی طراحی می گردند و جنبه یک کاتالوگ آنلاین از سوابق و پروژه ها، خدمات و محصولات در بازاریابی دارا می باشند. یک وب سایت شرکتی باید به گونه ای طراحی شده باشد که به بهترین و واضح ترین حالت کلیه موضوعات خدمات و محصولات را در صفحه اول به طور کلی معرفی نموده و به بخش های مهم سایت شما هدایت کند، یک طراحی زیبا، واضح و کاربر پسند همراه با UX حرفه ای که به تجربه کاربری وب سایت شما اشاره می کند و ارتباط مستقیم با بازدهی هدف اصلی از طراحی سایت شرکتی یعنی برندینگ و بازاریابی الکترونیک دارد. رعایت سئو در کد نویسی و تولید محتوا در اولویت قرار گیرد.

ما در آواتار رقبای شما را بررسی می کنیم، از مزایای رقبا ایده می گیریم و ایده را تکامل می بخشیم، معایب را بررسی و حذف می کنیم نهایتاً تلاش می کنیم بهترین ابزار بازاریابی و تجارت الکترونیک را برای شما کدنویسی و پشتیبانی کنیم.

سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی

وب سایت های فروشگاهی دنیای امکانات یک وب سایت برای فروش بیشتر و خرید آسان تر برای مشتریان شماست، شاید در نگاه اول تنها به این بیاندیشید ه نیاز به یک وب سایت فروشگاهی دارید که محصولات رو آپلود کنید، موجودی و قیمت مشخص کنید و امکان ثبت سفارش و پرداخت آنلاین باشد، ما این ایده را طی مدت زمان بیش از یک دهه تجربه تکامل بخشیده ایم و امکاناتی از قبیل سیستم پیامک برای احراز هویت، ثبت سفارش، اعلان سفارش، اعلان های وضعیت سفارش، پرداخت ها و شیوه های پرداختی متعدد با امکان مدیریت فعال و غیر فعال کردن، شیوه های ارسال با هزینه های متفاوت و متغییر و حتی سیستم API الوپیک برای سهولت محاسبه هزینه و درخواست پیک و ارسال، سیستم بروز رسانی موجودی و قیمت محصولات در یک فایل تک صفحه ای برای کل محصولات مشابه فایل اکسل جهت سهولت و سرعت بخشیدن بیشتر بروز رسانی قیمت مناسب فروشگاه هایی که محصولات زیادی دارند و قیمت ممکن است روزانه تغییر کند، فاکتور مجزای سفارش و مشخصات ارسال جهت چسباندن روی بسته پستی، سیستم مالی با امکان گزارش گیری و خروجی اکسل از بازه زمانی های انتخابی فروش شما و بی نهایت امکانات دیگر که فروشگاه اینترنتی شما را به یک نرم افزار فروش تمام عیار مبدل می کند.

همچنین این اطمینان را به شما میدهیم هر ایده‌ای که به ذهن شما برسد تکامل میدهیم و بدون محدودیت اجرا میکنیم، توانایی تیم طراحی و توسعه وب آواتار محدودیت ندارد، همچنین با توجه به سابقه فعالیت 13 ساله پشتیبانی دائمی همراه تجارت الکترونیک شما خواهد بود.

استارتاپ ها

کدنویسی نرم افزار های تحت وب و استارتاپ ها

از آنجایی که تیم طراحی و توسعه وب آواتار مجموعه کامل از توانمندی های برنامه نویسی پروژه های PHP بر روی فریم ورک لاراول می باشد توانایی و تجربه های موفقی را در تولید وب اپلیکیشن ها و استارتاپ ها داشته ایم، ما آماده ایم تا هرآنچه که در ذهن شما به شکل یک ایده شکل گرفته است کدنویسی کنیم و همواره در توسعه ایده شما را یاری کنیم، پروژه های وب اپلیکیشن و استارتاپ جدای کدنویسی نیاز به تیم تحلیل پروژه، امکان سنجی و ارائه راهکار ها و حتی گاهاً تحلیل بازار دارند و ما مشاوران و تحلیلگران با تجربه ای را در اختیار پروژه شما قرار می دهیم.

تیم آواتار در ارائه سورس کدهای پروژه اختصاصی هیچ محدودیتی برای شما قائل نخواهد شد و پروژه را از ابتدا مختص بسازمان شما طراحی و کدنویسی خواهد نمود بنابراین خود را ملزم به ارائه تمامی سورس ها و دسترسی ها می دانیم.

پروسه اجرا

مراحل طراحی سایت در آواتار وب

پس از تماس شما با شرکت و جلسه توجیهی تیم آواتار شروع به بررسی، تحلیل و ارائه پیشنهادات به همراه برآورد هزینه می کند و نهایتاً قراردادی منعقد می گردد و پروسه طراحی و توسعه به شرح ذیل انجام می گردد.

Process Images
1 درک پروژه ،تدوین موضوعات، رنگ

کلیات و مفاهیم

در مرحله اول با توجه به هویت برند شما رنگ سازمانی از پیش مشخص شده و یا ارائه پیشنهادات ما رنگبندی سایت مشخص می گردد، سپس عناوین منوها ، سر فصل ها، موضوعات، مشخص و دسته بندی می گردند.

2 مشخص کردن گرافیک و تحلیل فرآیندهای سایت

آنالیز و جمع بندی

در مرحله بعدی برای وب سایت های قالب آماده طی ارسال طرح ها کارفرما طرحی را تائید می کند و برای وب سایت های اختصاصی جلسه ای خواهیم داشت برای شنیدن نظرات و سلایق کارفرما سپس مطابق دستاوردهای جلسه و رعایت اصول هویت برند شروع به تحلیل فرآیندها، ایده‌پردازی و طراحی می گردد و فایل های تصاویر با ارائه دلایل انتخاب هر بخش خدمت کارفرما ارسال می گردد و تا تائید ویرایش و نهایی میشود.

Process Images
Process Images
3 تحلیل کدنویسی فرآیند و شروع کدنویسی

کدنویسی

پس از مشخص شدن فرآیند‌ها طراحی و کدنویسی سایت شروع و تا تکمیل پروژه ادامه می یابد سپس ویرایش های کارفرما اعمال و پس از نهایی شدن وارد پروسه بارگزاری و تحویل می گردد.

4 بارگزاری و پشتیبانی فنی سالیانه

تحویل پروژه

پس از تائید و بارگزاری پروژه طی جلسه ای دسترسی ها تحویل کارفرما و آموزش های مدیریت سایت (محتوا) یا وب اپلیکیشن ارائه می گردد، برای حیات و دوام هرچه بیشتر پروژه ما همواره پشتیبان وب سایت می مانیم و سالیانه با تمدید قرارداد پشتیبانی طبق نیازهای شما پروژه را گارانتی و پشتیبانی میکنیم.

همچنین امکان دارد در آینده بر طبق تجربه نیاز به توسعه امکانات ایجاد گردد که طی قرارداد متمم در هر زمان شروع به توسعه پروژه شما می کنیم.

Process Images
شروع تجارت الکترونیک

بعد از اتمام پروژه

بعد از اتمام طراحی سایت خدمات ما به شما محدود نگردیده و همچنان همراه شما برای بازاریابی و تجارت الکترونیک هستیم که این خدمات شامل: سئو و بهینه سازی تخصصی وب سایت با ارتقاء رتبه تضمینی و بیش از 100 پروژه کلیدی و موفق، ارائه خدمات تبلیغ گوگل ادوردز و همچنین تولید محتوا وب سایت و شبکه های اجتماعی به همراه تولید تیزر، تصاویر و... توسط تیم عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی مجموعه هدف پردازش کارن با نام تجاری آواتار وب.

پروژه های ما

برخی از وب سایت های طراحی شده

Portfolio Images

فروشگاه دیجی استیشن

کالای دیجیتال شیائومی
Portfolio Images

طراحی سایت شرکت پروتئین موجان

پروتئین و محصولات پروتئینی
Portfolio Images

طراحی سایت شرکت دالارو

نفت و گاز، آب و فاضلاب
Portfolio Images

طراحی سایت فروشگاهی یخچال سنتر

فروشگاه اینترنتی یخچال فریزر
Portfolio Images

طراحی وب سایت سورین همراه

فروشگاه اینترنتی موبایل و لوازم جانبی
تیم ما همراه شماست

به یک پروژه موفق احتیاج دارید؟

با ما تماس بگیرید 8104 8855 (021)