آواتار وب (هدف پردازش کارن) آدرس شرکت

تهران- خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، کوچه ساوجی نیا، پلاک 85، واحد 2

کد پستی

1531713113

تماس با ما

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18

پنجشنبه ها 9 صبح الی 15

88558103 (021)

88520791 (021)

2598804 0912

ما را اینجا پیدا کنید
موضوع : فروشگاه اینترنتی لباس

فروشگاه اینترنتی کرمانی استایل

پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی کرمانی استایل صفر تا صد به زبان PhP و فرم ورک لاراول طراحی و توسعه داده شده است. این سیستم فروشگاهی امکانات خاص و حرفه ای متناسب با نیازهای یک سایت فروشگاهی پوشاک دارد، برای مثال اولین نیاز امکان تعریف رنگ بندی ها وابسته به سایز است، به این منظور که سیستم می بایست امکان تعریف سایز و رنگبندی متناسب با هر سایز به همراه موجودی مستقل را داشته باشد که وردپرس این امکان را ندارد. برای درک بهتر سیستم وابسته رنگ و موجودی بر روی لینک صفحه جزئیات محصول کلیک کنید تا صفحه محصول این وب سایت را مشاهده بفرمائید.

کاربر دارای پروفایل کاربری زیا مشابه دیجی کالا در سیستم فروشگاه اینترنتی پوشاک برنامه نویسی شده ما دارد، امکان بررسی لیست سفارشات با جزئیات کامل، پیگیری سفارش بر اساس شماره سفارش (وضعیت سفارش پوشاک)، دریافت کد رهگیری مرسوله ویژه سفارشات با شیوه ارسال و تحویل پست، سیستم تحویل کالا الوپیک با ثبت سیستماتیک مشخصات سفیر ارسال کالا الوپیک از طریق API الوپیک، دریافت پیامک های وضعیت سفارش و امکان عضویت و لاگین با رمز پویا و یا رمز ثابت به انتخاب کاربر است.

ادمین امکانات جامعی برای بروز رسانی لیست قیمت محصولات در صفحه بروز رسانی سریع دارد که صفحه ای مشابه یک فایل اکسل از موجودی کالاها در پیش روی وی قرار می گیرد و با تغییر قیمت در ستون قیمت به طور لحظه ای قیمت ها بروز رسانی می‌گردند. سیستم امکان گزارش گیری های مالی، تعریف مشخصات فنی، درج ویدئو و بینهایت امکانات جامع دیگر را دارا می باشد.

شیوه های ارسال متعدد شامل پست، تیپاکس، الوپیک، پیک فروشگاه و امکان انتخاب بازه زمانی تحویل کالا ویژه شیوه های ارسال الوپیک و پیک فروشگاه با امکان تعریف بازه زمانی های ارسال توسط ادمین فروشگاه.

پرینت سفارشات با فاکتوری شکیل و نسخه جداگانه بیجک جهت چسباندن بر روی کالا و ارسال.

نمایش آنلاین

سیستم وابسته سایز، رنگبندی و موجودی کالا

عضویت پویا و سامانه پیامکی اعلان ها

شیوه های ارسال متنوع (پست، الوپیک، تیپاکس، پیک فروشگاه)

سیستم بروزرسانی سریع قیمت‌ها

پروفایل کاربری

پرینت سفارشات و بیجک ارسال

کدنویسی اختصاصی | PHP Laravel

POrtfolio Images
روی پشتیبانی ما حساب کنید

به یک طراحی وب سایت خوب نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید 88558103 (021)